Vaše svatba – jedinečná stejně jako Vy

Užijte si svůj velký den v nejúrodnější a nejromantičtější části republiky… na Moravě.

Srdečnost, láska, vinice a skvělá gastronomie. Proměňte svoji svatbu v nezapomenutelný zážitek.

Naše hotely

Váš den bude protkaný láskou, smíchem, radostí a pohodou

Hotel Akademie Velké Bílovice

… má pro Vás poklad. Stylová Vila Jarmila pochází z 15. století, a přesto díky citlivé rekonstrukci má vše podstatné pro Váš svatební den a zároveň absolutní soukromí. Potěší všechny, kteří plánují menší svatbu do 30 svatebčanů, které rádi ubytujeme přímo ve vrchní části vily, nebo v přilehlém hotelu. Pro první tanec a hostinu pak máme vinný sklep.

Je jen na Vás, jaké místo v rozlehlém areálu si vyberete pro svoje ANO. Zajistíme notáře, připravíme dekorace, svatební kytici, kterou nebudete chtít dát z ruky, chutné dorty i cukroví. Náš executive chef Petr Svoreň vykouzlí degustační menu přesně podle Vašich představ.

Hotel Akademie Hrubá Voda

… zámeček nedaleko Olomouce. Kouzelné místo pro všechny svatby, od malé až po větší, čítající třeba i 60 hostů s naprostou variabilitou interiéru. Užívejte si zkoušky šatů, výběr prstýnků a veškeré svatební přípravy nechte na nás.

Toužíte po originální večerní svatbě? Náš venkovní zahradní altánek a „wedding barn“ jsou tu pro Vás. Executive chef Petr Svoreň připraví vymazlenou svatební hostinu a svým hostům můžete nabídnout i náš wellness. Zámeček Hrubá Voda se stane na jeden den nejzamilovanějším a nejveselejším místem v celé republice.

Napište si o svatbu snů

Splníme jakákoli Vaše přání. Zajistíme notáře, připravíme dekorace, svatební kytici, kterou nebudete chtít dát z ruky, chutné dorty i cukroví. Náš executive chef Petr Svoreň vykouzlí degustační menu přesně podle Vašich představ.

Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte validní email
Zadejte validní telefon
Zbývá 150/150 znaků

Odesláním formuláře souhlasím se Zásadami soukromí a Obchodními podmínkami.

Proměňte svoji svatbu v nezapomenutelný zážitek