Spojení vína a relaxace ještě nikdy nebylo tak lákavé…

Přestaňte přemýšlet nad problémy a tím, co vše jste v práci nestihli. Všechny starosti nechte za dveřmi. Vypněte, oddejte se relaxaci a užívejte si naši péči. Aktivujte všech 5 smyslů, ne jen hmat. Jako první vás ohromí prostředí spa a příjemná vůně. Ticho a relaxační hudba ještě více umocní celý zážitek a vše pak podtrhne chuťově vyvážené víno.

V našem spa čas utíká úplně jinak a je jen na vás, jak dlouho nám dovolíte se o vás starat.

Dopřejte svému tělu zasloužený odpočinek a pociťte zázrak přírody na vlastní kůži.

Procedury

Milujeme jižní Moravu, její klid a energii. A tak jsme ji dostali i do našeho nového spa. A když WINE&SPA, tak se vším všudy. Pracujeme výhradně s přírodní kosmetikou Vinoble, která těží ze síly přírody a hroznů. Možná ani netušíte, že kouzlo oleje z hroznových jader znali už ve středověku, a že detoxikuje, osvěžuje pokožku a ještě zpomaluje proces stárnutí. Lákavá nabídka, co říkáte?

Obličej

Pro ty, kteří mají málo času, jsou i krátké momenty klidu vzácné. Přitom i tak "málo" stačí k tomu, aby byl váš obličej po naší proceduře mnohem více prozářný! Během našich ošetření se plně věnujeme potřebám vaší pokožky. Naším cílem je šťastná pleť – hedvábně měkká a zdravá. Tajemství šťastné pokožky tkví v přírodě a v našich přírodních produktech.

Tělo

Všichni máme hluboce zakořeněnou potřebu přiblížit se přírodě. Spojení s přírodou nás vyrovnává a harmonizuje. Umožňuje nám znovu objevit sílu a energii, o kterých jsme si mysleli, že jsme ztratili. Naše mnohokrát oceněné ošetření a rituály vám umožňují cítit toto silné spojení s každým dotykem.

Mini Lifting

Vinoble Mini Lifting dodává pokožce viditelně hladký a svěží vzhled za pouhých 50 minut. Naše tajemství? Síla červeného vína. Drahocenné výtažky z hroznů vyživují pokožku a vyhlazují linie. 5* léčebný zážitek, který dodrží své sliby." (Spa Diamond Award Winner v kategorii Best Green Spa Treatment 2015).

Balance

Toto harmonizující, energetické celotělové ošetření s nahřátými hroznovými semeny je spojením stálých a opakujících se masážních prvků s jemnými tahy po meridiánech. Vinoble Balance je nejvhodnější pro lidi ve stresu. Toto ošetření harmonizuje vaše tělo a pomůže vám znovu objevit vaši energii a sílu.

Tady budete relaxovat

Zasloužíte si jen to nejlepší! I proto jsme investovali a vybudovali pro vás zcela nové WINE&SPA prostory. Jedinečnost, luxus a příjemné prostředí. To vše na vás čeká. Těšit se můžete na saunový svět, privátní spa s whirlpoolem, malou saunou a zážitkovou sprchou, relaxovat pak budete v odpočívárně s krbem. A to není vše. Přijeďte si odpočinout.