Ahoj, já jsem Preclík!

Roztomilý králík, bavič, asistent, pomocník… A během vaší dovolené budu tím nejlepším kámošem vašich dětí a zároveň i vás, protože nebudete muset složitě vymýšlet program.

Upekl jsem pro vás nabídku animačních programů, které si zamilujete. Můžeme hledat poklad, tvořit, v klidu si hrát během večeře a klidně i číst večer pohádky. Popustíme uzdu fantazii, zažijeme kopec zábavy a najdeme si nové kamarády! Prostředí našich hotelů znám ze všech nejlépe a moc dobře vím, co děti baví. Nuda se mnou rozhodně nehrozí!

Pomáhám i v kuchyni

Aby u nás chutnalo právě i dětem, tak jsem s naším chef kuchařem Petrem Svoreňem vyladil v jeho království i nabídku mňamek. Bylo to tak dobré, že mě pak museli vyhnat z kuchyně, protože jinak bych jim to tam vše snědl. Ono taky co si budeme povídat, kdo by chtěl jíst pořád dokola jen mrkev a zelené listí… A Petr se svým týmem také byli děti, takže moc dobře ví, že dětský jazýček je kolikrát ještě mlsnější, než ten králičí. Máte se na co těšit.

O své děti se bát nemusíte

Milí rodiče, dopřejte si maximum odpočinku, zábavy a relaxace a zároveň mějte i chvíli jen na sebe. Jakožto nejlepší králík široko daleko se o vaše ratolesti postarám! Čestný králičí!