Kulinářský ráj

Jídlo je sexy. Dobrá kuchyně se často stává cílem cesty, a proto v té naší vládnou vařečkou opravdu skvělí šéfkuchaři. Moderní trendy, ale zároveň respekt k poctivé kuchyni a hlavně lokální a sezónní suroviny. Vidět je při práci s celým týmem je radost. A tu radost pro vás předávají na talíř.

Jako první vás okouzlí pohled na talíř – servírování je hravé a promyšlené do posledního detailu. Pak si přivoníte a zjistíte, že máte obrovskou chuť to jídlo konečně ochutnat. Už první sousto vás utvrdí v tom, že naše volba šéfkuchařů, byla přesně tou pravou. A v kombinaci s vlastními víny ze Šlechtitelské stanice vinařské ve Velkých Pavlovicích se celý zážitek posouvá ještě o stupeň výš.

To nejlepší od nás

Zajímá vás, co konkrétně u nás ochutnáte? Pustili jsme do kuchyně i méně časté suroviny jako jsou játrahovězí pupekkukuřicekvěták a řepa. Na menu najdete ale také klasiku v podobě krůtího masa, ryb, vepřového a dalších dobrot. Jejich chuť podporují bylinkyjedlé květy a s citem zvolené přílohy.

Děláme vám chutě? Přijeďte k nám a přesvědčte se na vlastní chuťové buňky.

Těšíme se!

Vlastní produkce

I když je nejvíce vidět právě víno, tak tím naše vlastní produkce rozhodně nekončí. Ochutnat můžete také vlastní medmarmeládymoštysiroby (sirup) i kávu z vlastní pražírny.

Všechny naše hotely mají jedno velké štěstí. To štěstí se jmenuje Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice, která navazuje na tradici Zemské révové školy od roku 1901. Vína se tady připravují s láskou, úctou a poctivě. Všichni naši hosté tak mají jedinečnou šanci vychutnat si to nejlepší z moravských svahů. Doporučujeme hlavně vyšlechtěnou odrůdu André a naši Pálavu. Pro speciální příležitosti pak nejde opomenout naše sekty, které si jednoznačně zamilujete.