Časté dotazy

Dárkový poukaz lze objednat v několika málo krocích. Jakmile si vyberete poukaz, doplníte věnování pro obdarovaného, poté vyplníte kontaktní údaje a zvolíte si způsob doručení. Pro dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu ČSOB. Poukaz vám bude zaslán na uvedenou emailovou adresu ihned po uhrazení objednávky ve formě pdf. Dárkový poukaz můžete vytisknout a nebo ho přeposlat obdarovanému.

Zaplacení je možné prostřednictvím platební karty. Je to nejjednodušší a nejrychlejší způsob úhrady. Pro dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu ČSOB.

Dárkové poukazy jsou zasílány prostřednictvím e-mailu, a to ihned po uhrazení objednávky. Dárkový poukaz můžete vytisknout nebo ho přeposlat obdarovanému.

Dárkový poukaz platí jeden rok od data vystavení.

Dárkový poukaz lze uplatnit pouze v síti Hotelů Akademie, Seminárním centru v Ostravě a na Motorestu Naháč (dále poskytovatel) k poskytnutí slevy ve výši uvedené na dárkovém poukazu k nákupu služeb nabízených poskytovatelem. Nedoplatek je nutno uhradit v penězích, přeplatek se nevrací. Dárkový poukaz lze uplatnit pouze v rámci jednoho nákupu, nelze ho uplatnit po částech. V rámci jednoho nákupu je možné využít i více dárkových poukazů, jejichž nominální hodnota se sčítá. Zakoupené dárkové poukazy není možné vyměnit zpět za peníze.

Objednávku dárkového poukazu lze bezplatně zrušit do 14 dnů ode dne objednání.

Platnost dárkového poukazu není možné prodloužit.